Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İzmir Ekim Seminerleri Derin Kazma

19 Ekim 2019 - 20 Ekim 2019

ThetaHealing® seanslarının en temel tekniklerinden biri olan “kazma çalışması” konusunda tam yeterli, güvenli ve uzman olmanızı sağlamak için hazırlanmış bir çalışmadır …

ThetaHealing® tekniği ile , sorunlarımızın temeline inmek, uygulayıcılar öğretilen kazma çalışması sayesinde müthiş olur.
Kullanılan öykülemeli yaklaşım tekniği, bizi zorlayan, kısıtlayan bilinçaltımızın derin ve ulaşılması güç yerlerini kolayca keşfetmemizi sağlar. Daha sonra ThetaHealing® tekniğinin , koşulsuz sevgi , inanç çalışması ve his yüklemeleri yapılarak bunlar temizlenir.
Bu seminer ThetaHealing® uygulayıcılarına, kazma tekniği konusunda kendine güvenlerini sağlamlaştırma ve tam topraklama ile ilgili ipuçları ve yöntemler öğretir; böylece danışanlarınızın kök inançlarını bulma konusunda hızınız ve verimliliğiniz artar.
Eğer problemin kalbini ve kökünü başarılı olarak tanımlayamazsak, hangi kök inancı değiştireceğimizi bilemeyiz. Bu durum yapılan değişikliklerin geçici olmasına ve olumsuz inanç sistemlerinin şifayı engellemesine sebep olur .
Bu seminer, danışanlarınızın yaşamlarını ve kendi davranışlarını anlamasına yardım etme gücünüzü arttıracak; daha sonra şifalanma için yapılan değişimler ve yüklemelerle , seansın sonunda dengeye, hafifliğe ve şifaya ulaşmalarını sağlayacaktır . Bu egitimde yasamda gelistireceginizi ya da gelistirmeniz gereken erdemler konusu detayli olarak incelenecektir. Bu kursu tamamlayarak , kazma konusunda tam yetkin olun…
Süre : 2 gün

 

Ön koşular : Basic DNA ve Advanced DNA Eğitimlerini tamamlamış olmaktir.

Ücret bilgisi ve yerinizi ayırtmak icin
info@reyhanildas.com

Detaylar

Başlangıç:
19 Ekim 2019
Bitiş:
20 Ekim 2019
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Reyhan İldaş
Telefon:
0535 818 77 00
E-posta:
info@reyhanildas.com
Website:
www.reyhanildas.com