MS Hastalığımı Thetahealing ile Durdurdum

Benim Thetahealing (TM) ile tanışmam MS hastalığına çare aramakla başladı. İki seans aldıktan sonra hızla ilerleyen hastalığım durdu. Benim için bu bir mucizeydi.
An da gerçekleşen bir mucize. Sonra kendim öğrenmeliyim ve tüm MS hastalarına umut olmalıyım dedim. İşte bu sırada Reyhan hocamın bir atölye çalışmasına katıldım. Orada karar verdim eğitim almaya.  Basic ve Advanced  seviye eğitimlerini aldım. Hergün kendimle çalışmaya başladım ve sonuç mükemmeldi. Thetahealing (TM) ile çalışmaya başladığımdan beri hiç atağım kalmadı. Hastalığım pasifti. En son Bolluk ve Bereket Yaratımı eğitimi aldıkatn sonra da artık insanlar benden seans yapmamı ister oldular. Hem kendim hem insanları iyileştiriyor ve bu işten de para kazanıyorum. İyi ki theta ile tanıştım ve iyi ki bu eğitimleri Reyhan İldaş’ tan aldım. Çünkü Reyhan hocam ilk günden beri hep beni destekledi her an yanımda oldu. Şimdi hepimiz kocaman bir aile olduk. Şimdi o benim Reyhan annem. Birlikte eğlenerek öğrenip bütüne katkı oluyoruz. Çok şükür.. Ne dersiniz ‘Bundan daha iyisi nasıl olur?’

Yaşamın Değişen Kanalları

Bazı insanlar hayatınızda radyo kanallarını değiştiren düğmeler gibi. Sizi cızırtılı, dinlerken rahatsızlık veren bir kanaldan alıp, mutluluk veren huzurlu müziklerin çaldığı başka bir kanala, bambaşka bir frekansa geçirebiliyorlar.

Siz tamda böylesiniz Reyhan hanım cım. Oğlumun ve benim hayatıma thetahealing le birlikte girdikten sonra yaşadığımız tüm mucizeler için size sonsuz teşekkür ediyoruz. Yükselen frekansımızın, yaşadığımız mucizelerin benim, oğlumun, sizin ve bildiğimiz bilemediğimiz tüm evrenlerin en yüksek hayrına olması dileğiyle.  Sizi seviyoruz, sevgiyle kalın…

Bakış Açım Değişti

Reyhan hanıma halam sayesinde ulaşmıştım.

O tavsiye etti. Iyikide etmiş. Hayata bakış açım değişti herşeyin hep kötüsünü düşünürdüm ve bunları aşamayacağımı asla değişmeyeceğini ama şimdi herşey farklı ben değişince çevremdeki olaylarda değişti olumlu yönde.. Daha önce kavga edince hemen gider herşeyi bitirirdim artık onlarıda daha az yapıyorum… Teşekkür ederim .. iyi ki varsınız. …

Theta Seansı ile Açılan Kapılar

Zor bir dönemden geçiyordum. Kafamın epey bulanıklığı bu sistemi sorguluyor diğer yandan aldığım eğitimlerin boş olduğunu düşünmeye başlamıştım.

Bir savaşın ortasında kalmış gibiydi. Reyhan hanımla iletişime geçtikten sonra bu konuda çalışabileceğimizi söyledi samimiyet ve dürüstlüğünü hissettim. Ama hala sorular dönüyordu kafamda derken biz seansa başladık .Seans sırasında uzun süre açılmayan mahzun alanı gibiydi bilinçaltı açıkça neler neler çıkıyor enerji çalışmalarında bir çoğunda gözlerim dolar ağlarım Theta da ise gÜlÜyordum. Seans sOrasOnda bu işi ne kadar yapmak istediğimi ve bu işin benim yaşam amacım olduğunu keşfettik. Reyhan hanım bu işte daha etkin ilerlemem için ruh arkadaşları çalışması yaptı. Şu an hepsi önüme çıkıyor ve bir çoğu eğitim almam da destek oldukları gibi kolaylıklar sağlıyor. Diğer arkadaşım ise iş yeri açma girişimlerine girecek ve benimle çalışmak istediğini söyledi. ÜÇ arkadaşım ise istediği eğitimi aldıktan sonra bana öğreteceğinizi ve bu yolda ilerlemeyi sağlayacak desteği vereceğini söyledi. Dört arkadaşım ise iş konusunda tecrübelerinden beni destekledi. Hayatın güzellikleri arasında yer aldı Theta Healing ve Reyhan hanım iyi ki varsınız .
Sevgi ve ışıkla kalın..

Eğitim Hikayesi

Merhabalar.. İnsan bazen hep tekrarlanan şeyler, durumlar yaşar hayatında.Ve sanki bu durumdan bu kıskaçtan kurtulamaz ya.. Ama çare çozüm yanıbaşındadır.Evet bir tık uzağındadır , yeterki farkına varsın.

Benim Reyhan Hanımla karşılaşmam da işte bana o farkındalığı getirdi çok şükür.Evet , yıllardır üzerinde çalıştığım , çeşitli çalışmalar yaptığım ve bir türlü sonuca bağlayamadığım bir konuyu Reyhan Hocam ve Theta Healing sayesinde ” bir tık’la ” evet ” bir tık” diyorum çünkü Theta böyle birşeyi. .seneler sizde bıraktığı şeyleri ” An’da ” değiştirip bir anda ondan mucize gibi kurtulduğunuzu görüyorsunuz.Ve bunu siz kendi bedeninizle o anda onaylayan görüyorsunuz.
Bu harika birşey. .An’da şifa dedikleri bu işte..Hepimiz bunu istemiyormuyuz ? Yıllarca blokajlarımızdan kurtulmak için nerede birsey duyduysak oraya koşmadık mı?..
Ben bunu Reyhan hanım sayesinde yaşadığım için önce Tanrıya , Evrene ,ve bu şifa nın gerçekleşmesine aracı olan kendisine , bizlerde öğretmek için verdiği egitimlere , Theta Healing sonsuz teşekkürler ediyorum.Bunu yazarken bile gözlerimden yaşlar geliyor.Biz herseyin zorla zorlukla olabilecegine kodlanmışız.Bu kadar kolay sonuç almak insanı hayrete düşürüyor. Ama şimdi artık ne istediğimi ve nasıl yapabilecegimi biliyorum.
Evettt…kesin ve an’da sonuç görmek istiyorum diyenlerdenseniz..Theta Healing sizi bekliyor.Gelin , deneyimleyin , dönüşün,  bagajlarınız olmadan yaşamanın tadını çıkarın.
Ben doğru adresteydim. Siz de doğru adresi bulun..
Sonsuz teşekkürler  sevgili canım hocam Reyhan İldaş.

Kendimi Yeniden Keşfettim

27 yıllık evliliğimde sanki daha önce hiç eşimi görmemişim. Sanki yeniden kadın olmayı ve evli olmayı keşfettim. İlk rahim ameliyatı oldugumda sevgili Reyhan İldaş bana daha ne kadar daha kendini erkeksileştireceksin dediğinde pek de anlamadım.

Daha doğrusu işin bu boyutunu kavramadım. Benimle ilk seansta nerede kadınlığımı bıraktığımı ve erkek olmaya karar verdiğimi bulduk. Bir şeyler değişiyordu ama tam da anlam veremiyordum. Daha sonra 2. seansı yaptığımızda yaşamım tümden değişti. Sanki o eski ben değildim. Meğer eşimi kocamı ne kadar da çok seviyormuşum. Tabii bana ait olmayan erkeksi kıyafetler değişti. Hocam saçını uzat önce dedi. Kendimi bildim bileli kısa olan saçım şu an da omuzlarıma geldi. Gerçi biraz geç oldu teşekkür etmek için ama zaman bu zamanmış Reyhan Hanımın dediği gibi. Bunu paylaşıyorum ki belki benim gibi yıllarını farketmeyen eşler kendilerinde bir değişim yaratırlar. Yaşam ne kadar da güzelmiş. Çok teşekkürler Reyhan Hanım galiba en çok da eşim size teşekkür ediyor yıllar sonra karısını bu kadar kadın olarak gördüğü için….

Bolluk Bereket Eğitimi

Bolluk Bereket Eğitimine katılmadan önce katılan arkadaşlardan ne kadar özel ve gerçekten farklı bir eğitim olduğunu duymuştum.. Fakat insan gerçekten deneyimlediği zaman, işte o zama …

“Tanrım ne mucizelerin var ..” diyor.

Ben Theta Basic ve sonra Advanced Eğitimlerimi sevgili hocam sayın Reyhan İldaş’tan aldıktan sonra açıkçası yeni bir eğitim için maddi olarak yetersiz olduğumu düşünüp daha ileri bir zamana bırakmıştım. Fakat Reyhan hocam bana ” siz niyet edip bırakın bir yol bulunur gerçekten istiyorsanız..” demişti.Ve evet daha eğitime girmeden evren bana bir mucize gösterdi ve ben o gün eğitimdeydim. Harika 2 günün sonunda, dolu dolu geçen yüklemeler ve karşılıklı yaptığımız çalışmalarla yorgun ama mutlu evime döndüm. Gece haydi bakalım hayırlısı..diyerek yattım. Eğitimin son gününde Reyhan Hocamın yükleme yaptığı para cüzdanımda, aklımda ve bedenimde his yüklemeleriyle mutlu mesut uyudum..😊

Sabah telefonumun sesiyle uyandım. Ne oldu dersiniz ?…İstanbul’da oturan yeğenim ” Serpil Abla lütfen seni buraya İstanbul’a davet ediyoruz..Benim ve yan sitedeki arkadaşlarım senden Theta seansı almak istiyoruz. Ne zaman gelebilirsin?..” diyordu.
Bu kadar çabuk tezahur eder mi, gerçekleşir mi ?..demeyin.Oluyor !
Yeter ki siz niyet edin ve kendinize yatırım olarak bu eğitime katılın.
Ben iyi ki Bolluk Bereket Eğitimini almışım diyorum. Kafamdaki parayla, bollukla ilgili bütün yanlışlar düzeldi. Her şey yerine oturdu.
Haydi cesaret bir adım atın başlamak için…
Sevgiyle..Canım Hocama 💜 sonsuz teşekkürler..

Comments

  • Figen Sunar
    Posted 5 Ocak 2020 10:03 0Likes

    Seans almak isterim sizden. İzmirdeyim ama yazın İstanbula geleceğim. Problemin nerede olduğunu seans anında mı konuşuyoruz yoksa ben bı seansı almak istiyorum mu diyoruz? Yani alınan seans herşeye çözüm mü ?, içinde ayrılıyor mu konu olarak ? , yoksa genel mi alıyoruz?Problemim ya da problem edindiğim konu çok bu yüzden soruyorum. Ve ücreti sormak zorundayım özür dileyerek. Şimdiden teşekkür edrim.

Bir Yorum Yaz

error: Korumalı İçerik