Hakkımızda

reyhan ildas thetahealing site 2019 foto

Bu yazı bir ilham işi…Bu yazı yaşamımda kendi yanıtlarımı ararken ayaklarımın altına merdiven yaptığım deneyimlerimi paylaşmak ve size ilham olsun diye, her ne yaşarsanız yaşayın, sonuçtan büyüyerek çıkasınız diye yazıldı…

Benim dünyasal kimliğim REYHAN İLDAŞ…. Kendimle fikir ayrılığına düştüğüm ve hayata Fransız kaldığım dönemlerde bu direncimi fiziksel realitemde Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliğini kazanarak kendime ispatladım.  Tabii bugünkü farkındalıkla o güne baktığımda gördüğüm resmin mesajı çok net, sistematik ve belirgin.. yaşamım da somut değişiklikler yapmak ve yaşam planımda kendimi bir yere oturtmak gibi arayışlarım vardı. Ama nereye? ne zaman? ve nasıl?  Kendini, hayatı duymayan, görmeyen, koza içindeki tırtılın kelebek olması için kabuğunu kırması, dünyayı algılaması, kendine güvenmesi ve tek başına güvende olmayı ve hayata güvenmeyi öğrenmesi gerekiyordu ve bunun için formatlanmaya ihtiyacı vardı…veeee… beyin ameliyatı gecikmeden geldi….1996 yılında geçirdiğim beyin ameliyatı sonrasında kendimi bulma çalışmalarım hızlandı.  Kendin olma, ustalaşma yolu ışığı seçmekten ve ışığa çıkmaktan geçiyordu …. Eğer yumurta dış kuvvetle kırılırsa hayat biter, iç kuvvetle kırılırsa hayat başlar. Harika şeyler daima içte, kuvvetle başlar. İşte ben de harikalar diyarının, mucize yarınların, daha fazlası olduğum gerçekliğinin kapılarını, bu deneyimle aralamışımdır… Öğrenci hazır olduğunda öğretmen hazırdır…
Karanlığa sövmek yerine güneşe şarkılar söylemeyi  Reiki eğitimiyle öğrendim.. Reiki hayat okulumdaki en büyük rehber öğretmenlerimden biri oldu…Almış olduğum Kuantum ,EFT, NLP,Yaşam Koçluğu eğitimlerimden sonra 2012 yılında ThetaHealing® tekniği ile tanıştım ve 2014 Eylül ayında Rusya’da ilk eğitmenlik eğitimimi ve daha sonraki ileri seviye modül eğitmenliklerimi  İki kez Atina, üç kez Dubai ve 3 kez de İsviçre‘de alarak Mayıs 2017’de Master Eğitmenliği ve 2019 yılında ThetaHealing® Tekniğinde tüm eğitmenliklerimi Science Sertifikasyonumu  alarak tamamladım. Türkiye’de ThetaHealing® eğitimlerinin tüm üst eğitimlerini vermekteyim. 2014 yılı olmak üzere Science eğitmlerimde de Vianna Stibal ile yüz yüze çalışma ve şifa fırsatım oldu. Onun harika enerjisi ile bire bir tanışmak muhteşem bir duygu. Ve ThetaHealing®  ve Vianna Aracılığı ile ameliyat sonrasında yüzümde oluşan geçici yüz felci semptomlarım iyileşti. Kendimdeki değişim ve dönüşümlerden yola çıkarak eğitmenliğimde en üst seviyede olmak için tüm kurslara katıldım. Her eğitim benim yolumu daha da açtı. Bu akış, bu güç, bu enerji hayatın her anını şükürle geçireceğim bir yaşamın da başlangıcı oldu ve her geçen gün Ruh ailem daha da büyüyor ve çoğalıyor.  Misyonum Sevgiyle ve neşeyle öğretmektir…

Bu arada 2012 yılında almış olduğum Koçluk sertifikalarımın ICF akreditasyonlarını da tamamlayarak PCC Eğitmen ve Koç olarak da  Eğitmenlik ve Koçluk yapmaktayım. Halen tüm eğitimlerime devam ederek uluslararası sertifikalı uygulayıcılar yetiştiriyor ve bireysel çalışmalarıma da devam ediyorum.

ThetaHealing® eğitimlerimin içeriğine  ana sayfada ki butondan ulaşabilirsiniz.

instructor seminar
practitioner seminar
masters seminars
science
think thetahealing
thetahealing
pcc 1
icf
UasdvFx4P 1
Bu yazı bir ilham işi…Bu yazı yaşamımda kendi yanıtlarımı ararken ayaklarımın altına merdiven yaptığım deneyimlerimi paylaşmak ve size ilham olsun diye, her ne yaşarsanız yaşayın, sonuçtan büyüyerek çıkasınız diye yazıldı…
Benim dünyasal kimliğim REYHAN İLDAŞ…. Kendimle fikir ayrılığına düştüğüm ve hayata Fransız kaldığım dönemlerde bu direncimi fiziksel realitemde Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliğini kazanarak kendime ispatladım. Tabii bugünkü farkındalıkla o güne baktığımda gördüğüm resmin mesajı çok net, sistematik ve belirgin.. yaşamımda somut değişiklikler yapmak ve yaşam planımda kendimi bir yere oturtmak gibi arayışlarım vardı. Ama nereye? ne zaman? ve nasıl?……kendime ördüğüm dış kabuğun adını yaşam haykırıyordu… ama duyan, anlayan yoktu…..derken arkasından ne olsa beğenirsiniz….kendini, hayatı duymayan, görmeyen, koza içindeki tırtılın kelebek olması için kabuğunu kırması, dünyayı algılaması, kendine güvenmesi ve tek başına güvende olmayı ve hayata güvenmeyi öğrenmesi gerekiyordu ve bunun için formatlanmaya ihtiyacı vardı…vee…beyin ameliyatım gecikmeden geldi…. kendin olma, ustalaşma yolu ışığı seçmekten ve ışığa çıkmaktan geçiyordu …. Eğer yumurta dış kuvvetle kırılırsa hayat biter, iç kuvvetle kırılırsa hayat başlar. Harika şeyler daima içte, kuvvetle başlar. İşte ben de harikalar diyarının, mucize yarınların, daha fazlası olduğum gerçekliğinin kapılarını, bu deneyimle aralamışımdır… Öğrenci hazır olduğunda öğretmen hazırdır…
Karanlığa sövmek yerine güneşe türküler yakmayı Reiki eğitimiyle öğrendim.. Reiki… o dönem şiir gibi gelirdi ismi… Reiki ne olduğunu ve ne olacağımı tam anlamadan başladığım ama sonucunda dış dünyadan gücümü geri aldığım, içimdeki benle tanıştığım ve beni sonsuza kadar harekete geçirecek ve şifa kaynağım olan öz varlığımla yeniden bağlantı kurmamı sağlayan güçlü bir dönüştürücü oldu, ne olmadığımı öğretti…ve hayat okulumdaki en büyük rehber öğretmenlerimden biri oldu…1996 yılında geçirdiğim beyin ameliyatı sonrasında kendimi bulma çalışmalarım hızlandı. Almış olduğum Kuantum EFT Reiki NLP Yaşam Koçluğu eğitimlerimden sonra 2012 yılında Thetahealing® tekniği ile tanıştım ve 2014 Eylül ayında Rusya da ilk egitmenlik egitimimi ve Daha sonraki ileri seviye modul eğitmenliklerimi Atina Dubai ve İsviçre ‘de alarak Mayis 2017 de Master Egitmenliğimle calismalarima ve egitimlerime devam ediyor ve uluslararası sertifikalı uygulayıcılar yetiştiriyor ve bireysel çalışmalarıma da devam ediyorum. . Bu akış, bu güç, bu enerji hayatın her anını şükürle geçireceğim bir yaşamın da başlangıcı oldu.Misyonum Sevgiyle ve neşeyle öğretmektir
Basic Eğitmenlik 2014
İleri Eğitmenlik 2014
Bolluk ve Bereket Eğitmenlik 2014
Dig Deeper Egitmenlik 2015
Game of Life Egitmenlik 2015
Sezgisel Anatomi Egitmenlik 2017
Gokkusagi Cocuklari Eğitmenlik 2017
İdeal Kilo ve Ritim Egitmenlik 2017
Sen ve İlişkilerini Gelistirmek Egitmenlik 2018
Dünya İlişkileri Eğitmenlik 2018
Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Eğitmenlik 2018
DNA3 Eğitmenlik 2018
Varoluş Seviyeleri Eğitmenlik 2018

İletişim Formu

İletişime Geçin

İletişim Formu

İletişime Geçin

· Reyhan İLDAŞ'a ait olan Reyhanildas.com sitesi, ziyaretçilerine Thetahealing® konusunda bilgiler aktarmakta ve paylaşımlar yapmaktadır.

· Hiçbir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup, teşhis ve tedavinin yalnızca doktor tarafından yapılması gerektiği özellikle vurgulanmaktadır. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzman doktorla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm danışanlar için geçerli bir uygulama sitesi değildir.

· Bu sitedeki bilgilerin hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılması mümkün değildir. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiği varsayılmaktadır.

· Bu sitede verilen bilgiler, Reyhan İldaş'ın bilimsel tecrübeleri ve Thetahealing® seminer bilgilerini içermektedir. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.

· Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından dolayı doğabilecek mağduriyetten REYHAN İLDAŞ sorumlu tutulamaz.

· Reyhanildas.com'da yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı yazılmış olup hiçbir şekilde reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca siteye hiçbir şekilde reklam alınmamaktadır.

· Tüm yazılar gerekli zamanlarda güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de, bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Site ziyaretçilerinin çevrimiçi-çevrimdışı ya da e-mail yolu ile sormuş olduğu sorulara sadece genel şekillerde cevap yazılmaktadır. Reçete yerine geçebilecek ilaç önerisi yapılmamakla birlikte, ilaç ismi de verilmemektedir.

· Sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmanız önerilmektedir.

· Sitede yer alan bilgi, fikir ve uygulama bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilmektedir. Reyhanildas.com'da yer alanlar Reyhan İLDAŞ'ın güncel görüş ve uygulamalarını içermeyebilir. Sitede yer alan bilgiler her gün güncellenmediğinden, bilgiler ziyaretçiler tarafından uzman ya da doktora danışılarak kontrol edilmelidir

· Reyhan İLDAŞ'a ait internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Şahsının izni olmadan siteden kopya yapılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da Reyhan İLDAŞ sorumlu tutulamaz.

· Sitemizin ziyaretçileri, siteyi ziyaret etmeye başladıklarında yukarıdaki tüm yazılarınları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.