Theta Healing’in® Hikayesi

Theta Healing®’in hikayesi, Vianna Stibal’ın hayatını tehdit eden bir hastalık olarak başlamıştır ve dünya çapında yüzbinlerce insana şifa, umut, iman ve ilham kaynağı olur.

Yeni Çağ’da şifa, tezahür ve ruhsal gelişim için basit, pratik, erişilebilir ve gerçek bir yoldur. Aynı zamanda genetik bilgileriniz yolu ile bir sonraki nesillere bırakabileceğiniz en temiz mirasınız da olabilir… Sizin için mümkün olan şey ve en yüksek potansiyelinizi nasıl iyileştirebileceğiniz ve tezahür edeceğinizi anlatan bir tekniktir.

Theta Healing Tekniği®, 1995 yılında kişisel iyileştirme yolculuğu sırasında Vianna Stibal tarafından Idaho, ABD’de kuruldu. Çok fazla teori olmadan, ilk zamanlar Vianna tüm insanların kullanması için odaklanmış ve uygulanabilir bir yöntem oluşturur. Herkes kendi sezgisel yeteneklerini güçlendirebilir, acısını iyileştirebilir, ıstırabı dönüştürebilir ve yaşamda daha derin anlam kazanabilir. Theta Healing araçları, süreçleri hızlandırır, bedenleri ve kalpleri iyileştirir, zihni değiştirir ve sevgiye ilham verir.

Theta Healing , bu temel varsayımlara dayanmaktadır:

İnanmaya eğilimli olduğumuzun ötesindeyizdir
Genelde varsaydığımızdan daha az ayrıyızdır
Bizde ve bizim gibi çalışan sonsuz bir enerji kaynağına bağlıyızdır
İstediğimiz her şeye ulaşmak için tükenmez bir güce sahibizdir

Theta Healing, bir iyileştirme yönteminden daha fazlasıdır. İnsan bilincinin gelişmesi için canlandırıcı ve pratik bir kanaldır. Bu araçların uygulanmasıyla, bilinçaltında ölçülebilir sonuçlarla ani değişikliklere tanık olmak mümkündür. Beyin dalgalarımızı Theta’ya yavaşlattığımızda anında şifa toplayabilir, anlamlı bilgiler edinebilir, olumlu hisler aşılayabilir, sınırlayıcı inançları tespit edebilir ve çekebilir ve bilinçaltı zihinlerimizin bize karşı değil, bizim için çalışmasını sağlayan destekleyici programları benimseyebiliriz. Bilinçaltımızı yeniden programladığımızda, yaşadığımız gerçekliği değiştiririz.
Theta Healing’i kişisel bir çalışma olarak ya da kişisel ve profesyonel araçlar sunan Theta Healing Kurslarına katılarak tecrübe etmek mümkündür.
Temel Kursun 2.5 tam gününde, içimize gömülü olan eski bilgileri uyandırıyoruz, sezgisel bir okuma yapmayı ve iyileşmeye nasıl şahit olacağımızı öğreniyoruz. Kilit inançları 4 farklı düzeyde tespit edip değiştiriyoruz ve hepimizin sonsuz yaratılış kaynağına doğrudan bağlı olduğumuzu ve herkesin hayatlarının açılımına aktif olarak katılmaya özgür olduğumuzu hatırlıyoruz.

Türkiye’de son yıllarda oldukça yaygın olan Theta healing Seminerlerini Science Sertifkasına sahip olan Reyhan İldaş vermektedir.