ThetaHealing Seansları

ThetaHealing Seansları

Thetahealing® Seansı Sırasında Ne Olur?

Hayatınızın herhangi bir alanını ThetaHealing® ile değiştirmek mümkün:

Hayatınızı değiştirmek istediğiniz bir şey varsa, ThetaHealing® tekniğinden   yararlanabilirsiniz. Herkes, her ThetaHealing seansından bir şekilde yararlanır  ve bazen faydalar beklemediğiniz şekillerde gelebilir. ThetaHealing®, hayatınızı tam olarak seçtiğiniz gibi yeniden yaratmanızı sağlar.

Bir ThetaHealing seansı sırasında, uygulayıcı, hangi kök inançlarınızı fiziksel veya duygusal sorununuzu nerede tutulduğunu belirleyecektir.

Bu sezgisel uygulayıcı  olarak ve ayrıca “kazıma” adı verilen bir süreçle bu çalışma yapılacaktır. Kazıma, alt ya da kök inancı ortaya çıkarmak için inanç katmanları boyunca aşağıya doğru çalışmak için kullanılan bir tekniktir. Alttaki bir inanış dönüştürüldüğünde, üst üste yığılmış inançlar otomatik olarak – bir kartlar evi gibi – sizi geçmiş travmaları yeniden yaşamak zorunda kalmadan sınırlayıcı kalıplardan özgürleştirecekler.

Uygulayıcı, belirli inançların kas testi ile yapılıp yapılmadığını belirleyecektir. Bu da bir inancın değiştiğini doğrulayacaktır.  Seanslarımız da farkındalık çok önemlidir. Kişi kendisi yaşamış olayı ve hissi farkederek tekrar karşılaştığında bu durumdan farklı bir eylem adımı atmalıdır.

Bu eylem adımı size o programınızı sanki yaşamınızda bir test gibidir. Bazen tek seansta kişi en alttaki kök kaydına ulaşamayabilir. Çünkü burası onu yıllardır güvende tutmuştur. Bir sonraki seans bu kaydın daha kolay açılmasına olanak verir.  Çoğu sorun bir veya iki seans da ele alınabilir, ancak bazılarının çalışma süresi daha uzun sürebilir.    her zaman için seanslar kişinin kendi yolculuğu ile ilerler. Değişmek bazen kişinin bilinçaltında çok da kolay değildir. Kişinin kendi süreci ve hızıyla ilerlemek en doğrusudur.  Bir Thetahealing® çalışmasının süresi maximum 1 saat 15 dakikadır ve gerekli seans sayısı, üzerinde çalışmak istediğiniz konuya bağlıdır.

Seans için hazırlanırken hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur.  Korkularınız her zaman sizi tutan ilerlemenize engel olanlardır. Bununla ilgili duygularınızı, uygulayıcıya söylemeniz yararlı olacaktır, zira bu, sizinle uygulayıcının da  bu alanda da çalışmalarını sağlayacaktır. Bir uygulayıcı, danışanının korkusunu çözdüğünde birçok şifa kendiliğinden meydana gelir .

‘Evet’ onayı, yeni bir gerçekliği kabul etmek için bilinçli hazır olmanızı ifade eder.  Ve tüm değişimler özgür irade ile çalışmaktadır.

Uygulayıcınız, değişikliklerin gerçekleştiğini görmek istediğiniz herhangi bir yaşam alanını keşfedebileceğiniz güvenli ve destekleyici bir alan yaratacaktır. Sağlığınızı ve sağlığınızı geliştirmenin yanı sıra, en uyumlu ruh eşini bulmanız, yaratıcılığınızı açığa çıkarmanız veya işinizi büyütmeniz için herhangi bir şey üzerinde çalışabilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur!  Seans randevularınız için Certificate of Science Master Eğitmen Reyhan İldaş İle iletişime geçebilirsiniz.

Seans Satın Almak İçin Aşağıdaki Butona Tıklayınız

 

error: Korumalı İçerik