Theta Healing ve His Yüklemeleri

Theta Healing ve His Yüklemeleri

Thetahealing tekniğinde His yüklemeleriyle belkide yıllarca tanımadığınız bilmediğiniz hisleri bir anda öğrenebilirsiniz. 

Atalarınızdan getirmiş olduğunuz genetik hafıza kayıtlarınız da bulunan olumsuz hisler sizi blokajda tutabilmektedir. Yıllar önce bir atamızın hissettiği kıtlık ya da hastalık hisleri DNA kodlarından aktarılarak bizlere yansımaktadır. Bu da bu dünya da gereksiz yere bize kendimizi iyi hissettirmez. Thetahealing® his yuklemeleri bir an da kişiye yüzlerce his yükleme olanağı tanır.

His Yüklemeleri ne demektir; His yüklemeleri tüm kişisel gelişim kitaplarında okuduğunuz ve doğruluğu kabul edilmiş olan Kuantum Mekaniği prensibi içindir. His Yüklemesi Sizin etrafınıza yaydığınız frekansınızı, olmasını istediğiniz titreşime ayarlar. Bu Kuantum Yasası ile ilgili her zaman aklıma gelen bir Kızılderili öğretisinin uygulanmasından başka bir şey değildir.

 Bir Kızılderili her zaman şöyle der; Ne istiyorsan, O ol ! İşte His Yüklemeleri, hayatınızda neyi deneyimlemek istiyorsanız, o olmanız içindir. Ve Bunu, size o duyguları öz manasıyla tanıtarak ve nasıl hissedildiğini anlamanızı sağlayarak ve günlük yaşamınızı bu hislerle nasıl yaşayabileceğinizi öğreterek yapar.

Bir çok kişisel gelişim kitabında size önce Kuantum Yasası anlatılır. Evrenin sizin aynanız olduğu anlatılır. Yaşadığınız her şeyin içinizde olanların birer yansıması olduğu ve daha sonra içinizde olanı değiştirmeniz için belirli cümleleri belirli bir gün sayısı boyunca bu da 212 günlük bir öğrenme süreci içerir ve tüm bu olumlamaları tekrar etmeniz istenir. Ki buna olumlama yöntemiyle tedavi deniyor, veya hipno terapiyle telkin tedavisi…

Taa ki siz onu hissedene kadar. Yani taa ki bilinciniz o şeyi kabul edene ve böylece o şey bilinçaltınıza yerleşene ve bilinçaltınızdan da size bir his olarak iletilmesine kadar. Bu Ve siz böylece Ne istiyorsanız O olursunuz. İnsan ancak, farkında olsun ya da olmasın, İnandığı (içinde onayladığı, hissettiği) şeyi Yaşar, başkasını değil. Bu doğanın değişmez kanunlarından biridir.

Thetahealing tekniğinde His yüklemeleriyle belki de yıllarca tanımadığınız bilmediğiniz hisleri bir anda öğrenebilirsiniz.  Atalarınızdan getirmiş olduğunuz genetik hafıza kayıtlarınız da bulunan olumsuz hisler sizi blokajda tutabilmektedir.

Yıllar önce bir atamızın hissettiği kıtlık ya da hastalık hisleri DNA kodlarından aktarılarak bizlere yansımaktadır. Bu da bu dünya da gereksiz yere bize kendimizi iyi hissettirmez. Thetahealing® his yuklemeleri bir an da kişiye yüzlerce his yükleme olanağı tanır. Ve sizler bu hisleri öğrendikçe yaşamınıza o hisle ilgili olay durum ve kişileri çekersiniz. Bizler iki şekilde İnanç çalışması yaparız.

Birincisi Olumsuz olan inancı çıkarıp yerine olumlu olan inanç sistemini yerleştiririz ya da his yüklemeleri ile o inancı kendimize öğretiriz. Bazen sorarlar his yüklemesi kalıcı mıdır? Eğer sizler yaşamınız da gerçeğe dönüştürmediğiniz bir hissi tabii ki de inanç olarak tutamazsınız.  His yüklemeleri bize bildiğimiz ya da bilmediğimiz tüm duyguları öğrenme fırsatı verirken bunun yanında fiziki olarak da bu hisleri yaşama geçirmemiz gerekmektedir.

Ben kendime para ve bolluk çalışması yapıp sonra da pazarlık yaparak, kısarak bolluğu çoğaltacağımı zannederek hareket edersem maalesef his yüklemeleri burada yeterli olmamaktadır. Hem öğrenip hem de eylem adımı atmamız gerekmektedir. Sevgiyle…

error: Korumalı İçerik