Seminerlerimiz

fc3oA4

Thetahealing® tekniğinden gelen şifa insan varlıklarının zihninin, bedeninin ve ruhunun ötesinde çalışır. 

bFEXK1 2

ThetaHealing® Tekniği İleri Seviye Eğitimi öğrenciye birinci seviyede aldığı bilgileri genişleterek yedi varoluş seviyesini anlamasına olanak olanak verir.

43tXCw

Theta Healing® seanslarının en temel tekniklerinden biri olan “kazma çalışması” konusunda tam yeterli, güvenli ve uzman olmanızı sağlamak için hazırlanmış bir çalışmadır..

bereket yaratim

Bolluk bilinci, yaşamınızda ki her şeyin sınırsız olabileceğini düşünme biçimidir. Neye nasıl inanırsak onu benimsediğimiz için onun olmasını sağlarız.

e5d16w

Bu seminerde Bedeninizdeki duyguları ve inançları adım adım, organ organ keşfedip, olumsuzları değiştireceğiz.

2Qc6vf

ThetaHealing Institute of Knowledge (THInK) “The Game of Life”-Yasam Oyunu seminerini bir ThetaHealing® kursu olarak sunmakta gurur duymaktadir.

Fksj4M

Kilo sorununuz mu var? Diyetler kısa süreliğine işe yarar gibi görünüp sonra verdiğiniz kiloları geri almaktan şikâyetçi misiniz?

wjz88i

Pek çok konuda çalışmış olsak da içimizdeki kızgınlığın, nefretin; çevremizdeki savaşın hala devam ettiğini görüyor ve hissediyor olabiliriz.

dxdVsA

Kazma çalışmasını, okumaları kısa sürede tamamlamak , cevapları anlamak, gerçek olan ile zihnin ürünlerini birbirinden ayırmak için…

fDrgsW

Mevcut ilişkinizi daha güzel bir hale getirmek için.

error: Korumalı İçerik