Blog

Blog Yazılarımız

olumlama

Olumlama

Olumlama İngilizce kökünden gelir ve afirmasyon demektir. Afirmasyon olarak da Türkçe’ye çevrilmiş hali aslında olumlu dediğimiz her zaman olumlu doğrulama ve onaylamayı kastediyoruz.

theta healing uygulamasi

ThetaHealing Seansı

ThetaHealing seansı 1 saat 10 dk. Sürmektedir. Her bir seans konusu ayrı olmasına karşılık bazen bir kök inanç bağlantılı olarak başka inançlarda da etkili olur.

his yuklemeleri

Bilinçaltı ve His Yüklemesi

Bilinçaltınız sizin her zaman emrinize amadedir ve size ne istiyorsanız verir. Tıpkı bir emir eri gibi. Sadece sizin mutlu olmanız için çalışır. Bu sebeple olumlu ve olumsuzu ayırt edemez.

hayat kontrati

Hayat Kontratı

Bizim hayatımızın içerisinde neleri ve kimleri görmemiz gerektiğini belirleyen şey doğmadan önce hazırlamış olduğumuz HAYAT KONTRATIDIR. Hayat kontratının dünyadaki hayatımızı ne şekilde düzenleyeceği ise deneyim ihtiyacı senaryosu tarafından yönetilir. Bu senaryo bizi bir ev gibi fonksiyon göstererek bizim içgüdülerimizi yönlendirir. İçgüdülerimiz de hormonlarımızı harekete geçirerek neleri ve nasıl görmemiz gerektiğini düzenlerler.

olumlama

Olumlamalar

Olumlamalar, bilinçli düzeyde duyguları zihnimiz Kabul etmeyebilir. Bilinçaltı sizin gemi mürettabatınız gibidir. Bilinçli zihinde kaptan. Bu sebeple öncelikle geminin nereye gideceğine kaptan karar verse de mürettebat bu işte uyumlu ve doğru çalışmalıdır ki gemiyi doğru bir şekilde gideceği yere götürülmesine olanak versin.

his yuklemesi

TAM VE BÜTÜN OLMAK

TAM VE BÜTÜN OLMAK Kendi içimizde bulunan şevkat eksikliğini karşımızda ararız. İçimizde ne yön eksikse karşı tarafta bulma eğilimi içinde oluruz. Hatta bazen bu o kadar ileri gider ki kendimizden oldukça yaşça büyük eşler seçeriz. İçimizdeki anne ve baba yönümüzü karşıdan desteklemek içindir. Halbuki ben bu kadar şevkat eksiği içerisindeyken karşıdaki kişide bana bunu yansıtacağından eksiklikler ile belli bir zaman…

zaman

KUTSAL ZAMAN

Bu dünyaya geldiğimizde bizim yaşam amacımız olan yola doğru ilerleriz. Bazen bunu kolaylıkla bazen de zorluklarla yaparız. Her verdiğimiz karar bizi kutsal zamana doğru bir adım daha götürmektedir. Kutsal zamana kader döngümüz de diyebiliriz. Benim doğmam ve ölmem bir kutsal zamandır. Bu arada ölüm ve doğum arasında yapmış olduğum her seçim de benim yine kutsal zamanlarımdır. Üniversite başlangıcı ya da…

error: Korumalı İçerik