ThetaHealing®

1995 yılından beri Vianna Stibal Naturopat Masaj Terapisti ve aynı zamanda sezgisel olarak okumalar yapmaktadır. O zamanlar Okumaların an da şifa yapabileceğini keşfeder.

Üç küçük çocuğun annesi Vianna’ya sağ femurunda kanser olduğu söylenir. Geleneksel ve alternatif tıp kullanmayı denediği her şey onda başarısızlıkla sonuçlanır Daha sonra Sonra Okumalarda kullandığı basit yolun kendisini de iyileştirebileceğini fark eder ve bu şekilde Bacağını hızlı bir şekilde iyileştirir. Theta Healing’in bu bilgisini danışanlarına  ve öğrettiği sınıflardaki derslerinde de ekledi. Tekniğin neden işe yaradığını anlamaya meraklı olan Vianna, bir fizikçinin yardımını istedi ve elektrokardiyografide basit tekniklerin Theta dalgalarını bulduğunu keşfeder. Tekniği uygulayan  Vianna uzun yıllar boyunca, anında iyileşme sağlamak için Theta dalgasından yararlandığını düşünür.

Theta Şifa hakkındaki en derin keşif, bu tekniğin başkalarına da  öğretilebileceğidir. ThetaHealing’in kurucusu Vianna, bu tekniği binlerce insana öğretti. Theta Healing’in bazı sınıflarında ise öğretmek için başkalarını da  eğitti. Bu teknik,Vianna nın hayatının en muhteşem deneyimlerinden biridir.

Theta Healing en iyi şekilde nasıl tarif edilir derseniz ?  hayatınız için ulaşılabilir bir mucize olarak tarif edilebilir

Eğer öğrendiğiniz tek bir enerji tekniği varsa, bu  Thetahealing olsun. ThetaHealing hayatınızı sonsuza dek değiştirecek bir yoldur.  Teknik çok basit, mükemmel. Sizden hiçbir şey talep etmiyor ya da başka öğretilerden vazgeçmenizi istemiyor. Tam aksine tüm öğretileri kucaklıyor.  Theta Şifası  tüm dinlerin ötesine geçer, ancak hepsini kabul eder.  Theta Şifa’da, herşey mümkündür. Çünkü Var Olan Herşeyin Yaratıcısı Allah zeten herşeyi mümükün kılar.

Eğer sizde kendinizi ,

· Yalnız, yorgun, hasta veya başkalarına yardım etmeye ihtiyaç halinde hissediyorsanız

· Dünyayı  geliştirme isteğiniz veya cevaplarınız için bir arzu ve istek duyuyorsanız

· Varlıktaki her şeyi iç içe geçiren ve bağlayan ilahi ruha bağlanırsınız ve  O size seslenir.

Eğer aydınlanma ve ve an da sonuçlar istiyorsanız Theta Healing  sizin için. Theta Şifası asla bir din değildir; inanç sistemlerinizi  kendi isteklerinize ve seçimlerinize  göre değiştirmek için bir tekniktir. Oldukça kolay öğrenilebilir ve önce kendinizde sonra başkaları üzerinde değişimler yapabileceğiniz bir tekniktir. Türkiye’de son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır

Türkiye’de bu tekniği Master & Science Eğitmen Reyhan İldaş İstanbul , İzmir ‘de ve grup oluşturduğunuz taktirde istediğiniz şehir ve ülkede vermektedir.

Reyhan İldaş der ki; Sözleştiğimiz kalpler ile sevgiyle genişleyerek büyüyor ve buluşuyoruz ..

Bir Yorum Yaz