Beş yıldır kullandığımız renklerimiz mor ve beyaz idi. Mor hem frekans olarak hem de renk olarak yüksek bir renk.  Ve Yenilenme dönemimizde başlayan değişim, logo ve tasarımlar derken bir anda yepyeni ve canlı bir renge kavuşturdu bizi. Her şey bir yaprak ile başladı. Logomuzda bulunan yaprağımız bereketi temsil ediyor benim kalbimde. Rengi ne renk olsun derken, içimden turuncu geldi. Sanki kalbime bir ses turuncu dedi. Thetahealing tekniğini sürekli kullandığınız zaman beyniniz theta seviyesinde olmaya alışır. Dolayısıyla bu da sizin daha önce hiç kullanmadığınız yönlerinizi aktif eder. Sürekli bu seviyede kaldığınızda yaratıcılığınız, yetenekleriniz hareket eder. 

   Logomuzdaki yaprak ile başlayan daha sonra tasarımlarımızda devam eden turuncu yolculuğumuz işte böyle başladı. Turuncu canlılık ve neşenin rengidir. Turuncu renkle çevrili bir ortamda olduğunuzda kendinizi daha iyimser, mutlu ve canlı hissedersiniz. Bu ortam hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı güçlendirir. Turuncu rengi seven insanlar genellikle dışa dönük, hareketli, neşeli ve sosyal ilişkileri kuvvetlidir. Turuncu bir gün batımının ışığında yenilenin! Turuncu, güneşin renklerinden biridir ve enerjiyle doludur. Ayrıca turuncu, sadece pozitif duyguları öne çıkarmakla kalmaz, bir tat duygusu da yaratır. Portakal, mandalina, cennet hurması gibi deva yiyeceklerle içeriden de dengelenebilirsiniz.

     Turuncu yeniden doğuşun ve yeni başlangıçların simge rengidir. Maddi olmayan ancak manevi zenginliği temsil eder. İçinde barındırdığı enerjiyi insanlara yansıtır. Paranoya ve depresyon gibi psikolojik bozuklukların tedavisinde kullanılabilir.
Buradan yola çıkarak sandalyelerimizin aralarına yerleştirdiğimiz turuncu renk bize daha çok ilham ve enerji verdi.  Sizler de neşeli ve canlı bir ortamda seminerlerimize katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

error: Korumalı İçerik