Bizler anne karnına düştüğümüz andan itibaren kayıt almaya başlıyoruz. Hangi kayıtlar derseniz? Annemizin hissetmiş olduğu tüm kayıtlar. Çok ilginçtir değil mi? Bilinenin aksine hani anne karnında Mozart dinletmek, sakin müzik dinlemek gibi doğru bilinen yanlışlar desek. Bu müzikler kimi etkiler biliyor musunuz? Anneyi. Çünkü anne burada kendisini rahat hissettiği zaman, bebekde kendisini iyi hisseder.

Onun için hamilelik zamanları çok önemlidir. Keyifli, rahat geçirilen bir hamilelik zamanında bebek de dünyaya geldikten sonra sakin bir bebek olmaktadır. Lakin stresli bir ortamda eğer hamile olmuşsa anne o stresi bebek hisseder ve kendini güvende hissetmez. Bu da daha sonra huysuz bebekler ve çocuklar demektir.

0-2 yaş arası bilinçaltımız tüm kayıtları bir sünger gibi çeker ve kaydeder. Bu yaş aralığında beyin delta beyin dalgasındadır. Yani derin uyku halidir. Ve biz bilinçdışı istisnasız her şeyi kaydetmektedir. Çünkü bilinçdışı zaten doğru yanlış ayırt etmez her şeyi ama her şeyi bizim için kayıt altına almaktadır.

İlk baştan itibaren alınan bu kayıtlar inşaatın bir temeli gibi tüm yaşamımızı şekillendirmektedir. 2-6 yaş aralığında  ise  çocuklar theta beyin dalgasındadırlar.

Theta beyin dalgası uykuya giriş halidir. Burada yine bilinçdışı kayıtları oluşmakta ve bizler bu kayıtlar ile hareket etmekteyiz. Hawaii yerlilerin de hamile bir kadın bu dönemde eşi ile kavga tartışma yaşıyorsa kabilenin büyükleri bu kadını korumaya alır ve erkeği doğum zamanına kadar uzaklaştırırlarmış.

Çocuk doğduktan sonra ki yaşamında sakin ve dingin bir yaşam sürsün diye. Anne karnı bu kadar önemli dolayısıyla. Çocuklar annenin hissettiklerini kayıt olarak alır demiştik. Yani annenin Mozart dinletmesi değil, esas olan Mozart dinlerken o müziğin anneye neler hissettirdikleri. Bilinçli zihinle hareket eden %5 lik kısım ise bilinçdışı %95 lik kısımdır. Bir buzdağı misali. Kayıtlar buzdağımım altında sizin inançlarınızdır. Bu inançlar bazen iyi bazen de sizi durduran blokaj koyan kısıtlayıcı inançlardır. Ve bizler hayatımızın  çoğunu farkında olmadan bu inançlarla yaşayarak geçiriyoruz.

Bazen yaşamda sert duvarlara çarparak öğreniyor, bazen de yumuşak geçişler ile dönüşüyoruz. Fakat farkında olsak da olmasak da biliyoruz ki bizler iyi olan keyifli inançları pek hatırlamayız. Burada tutulan anılar sanki bir bilgisayarın içine girmiş virüs gibi bizi etkiler ve bizler burada bu anılarımızı temizledikçe kendimize daha keyifli , neşeli bir hayat yolu açarız.

Genetik olarak yaptığımız bu değişim de bizden sonraki nesillere de epigenetik olarak aktarılmaktadır. Bizler Thetahealing tekniği  ile destek veriyoruz. Yeni Çağ’da şifa, tezahür ve ruhsal gelişim için basit, pratik, erişilebilir ve gerçek bir yoldur. Aynı zamanda genetik bilgileriniz yolu ile bir sonraki nesillere bırakabileceğiniz en temiz mirasınız da olabilir… Sizin için mümkün olan şey ve en yüksek potansiyelinizi nasıl iyileştirebileceğiniz ve tezahür edeceğinizi anlatan bir tekniktir. Herkes kendi sezgisel yeteneklerini güçlendirebilir, acısını iyileştirebilir, ıstırabı dönüştürebilir ve yaşamda daha derin anlam kazanabilir. ThetaHealing araçları, süreçleri hızlandırır, bedenleri ve kalpleri iyileştirir, zihni değiştirir ve sevgiye ilham verir.

ThetaHealing, bir iyileştirme yönteminden daha fazlasıdır. İnsan bilincinin gelişmesi için canlandırıcı ve pratik bir kanaldır. Bu araçların uygulanmasıyla, bilinçaltında ölçülebilir sonuçlarla ani değişikliklere tanık olmak mümkündür. Beyin dalgalarımızı Theta’ya yavaşlattığımızda anında şifa toplayabilir, anlamlı bilgiler edinebilir, olumlu hisler aşılayabilir, sınırlayıcı inançları tespit edebilir ve çekebilir ve bilinçaltı zihinlerimizin bize karşı değil, bizim için çalışmasını sağlayan destekleyici programları benimseyebiliriz. Bilinçaltımızı yeniden programladığımızda, yaşadığımız gerçekliği değiştiririz.

ThetaHealing’i kişisel bir çalışma olarak ya da kişisel ve profesyonel araçlar sunan Theta Healing Kurslarına katılarak tecrübe etmek mümkündür. Temel Kursun 2.5 tam gününde, içimize gömülü olan eski bilgileri uyandırıyoruz, sezgisel bir okuma yapmayı ve iyileşmeye nasıl şahit olacağımızı öğreniyoruz. Kilit inançları 4 farklı düzeyde tespit edip değiştiriyoruz ve hepimizin sonsuz yaratılış kaynağına doğrudan bağlı olduğumuzu ve herkesin hayatlarının açılımına aktif olarak katılmaya özgür olduğumuzu hatırlıyoruz.

Bir Yorum Yaz

error: Korumalı İçerik