Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

İzmir Temmuz Seminerleri Bolluk ve Bereket

Temmuz 27 - Temmuz 28

Bolluk bilinci, yaşamınızda ki her şeyin sınırsız olabileceğini düşünme biçimidir. Neye nasıl inanırsak onu benimsediğimiz için onun olmasını sağlarız.Bolluk bilincinden yalnızca çok zenginolacağımızı düşünmek ya da öyleymiş gibi, zengin olmuş gibi davranmak anlaşılmamalıdır. Bolluk bilinci yaşamımızda, bedenimizde, tüm hücrelerimizde bu bilince sahip olmaktır. Yani bir nevi kıtlık enerjisinden çıkmış olmak aynı zamanda her isteğimizin, arzumuzun yerine mutlaka gelebileceğine, sahip olabileceğimize olan inanç sistemimizdir. Zihnimizde yer alan öğrenilmiş çaresizliklerimize ve sınırlamalarımızı artık dur demenin zamanı geldi. Evren öyle bir enerji, öyle bir titreşim halinde ki; beynimizden geçen olumlu olumsuz her şeyin gerçekleşebilme ihtimalini bir düşünsenize… Tabi burada şöyle bir ayrım var. Bir şeyi isterken ne kadar çok isterseniz isteyin, isterken o dileğinizin olmuş gibi olduğunu düşünüp o andan neler hissedebileceğinizi de o düşüncenize katarsanız evren olması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ve isteğiniz yerine gelecektir. Bununiçin neler mümkün?

ThetaHealing®’de, yaratma konsepti Herşeyin Yaratıcısı ile bir şeyi fiziksel olarak yaratmanın mümkün olmasının inancıdır. Her bir terim, düşünce ve hareket hayatlarımızda yarattıklarımız tarafından yansıtılmaktadır. Her karar yaratmayı seçmiş olduğumuz şeyin yansımasından verilir. Ne düşünüp söylediğimiz yarattıklarımız üzerinde bizim için olumlu veya olumsuz şekilde etki oluşturur. Eğer sürekli fakirim derseniz, öyle olursunuz. Eğer sürekli finansal olarak bereket içinde olduğunuzu söyleyip düşünürseniz, öyle olursunuz. Pozitif bir zihin içinde olmak çok önemlidir Gerçek şudur ki, biz kendi gerçeğimizi yaratıyoruz ve dünyanın size sunabileceğinin en iyisini yaratmanız mümkündür. Ama siz ilk önce hayatınızda ne istediğinize karar vermelisiniz. Arzuladığınız hayatı deneyimlemek için bir hayaliniz var mı? Birçok kişinin hayalleri vardır, ama aramış olmalarına rağmen gerçekleri yoktur. Bu kurs inanılmaz bir soru listesi kullanarak siz ve hedefleriniz arasında duran saklı ve şaşırtıcı blokajları bulmanız için yardımcı olur. Size bunları nasıl derinden kazıp temizleyeceğinizi öğretir; niyet ve Kutsal Zaman hakkında bilgi verir ve hayatınızda her şeyin sizin için çalışmasını öğretir. Size hayatınızda bereketi yaratmak için ihtiyacınız olan tüm olumlu yeni Hisler verilir. Birçok kişi ThetaHealing® tekniğini ilk olarak kendilerini bloke edebilecek şeyleri bulmak için Enerji Testi yapmadan önce tam finansal başarı hissi yüklemek için kullanırlar. Bazı durumlarda, bu kişiler anında sonuç almadıklarında üzülürler. Bu eğitimde bu mümkün olabilecek blokajları temizlemeyi öğrenip, bir plan yapmayı, niyetlerinizi belirlemeyi, ve başarılarınıza ulaşmanız için fikirlerinizi takip etmeyi öğreneceksiniz. Bu bir – çabuk zengin olma – semineri değildir, ama hayatınızın tüm alanlarında potansiyelinizi kullanarak bolluk ve bereketi kendinize çekmeniz ve zengin olmanız için evrensel bir kişisel keşif aracıdır.

ThetaHealing®Eğitmeni olan öğrenci için, bu dersin tamamlanması Eğitmene ThetaHealing® Manifesting and Abundance Eğitmeni olmak için ThetaHealing® Institute of Knowledge de kayıt olma hakkı verir. ThetaHealing® Manifesting and Abundance Dersinde aşağıdakiler Sertifikalı ThetaHealing® Eğitmeni tarafından öğretilmektedir:

SEMİNER KONULARI

 • Yaratma Yüklemeleri
 • Teta Halinde Yaratmak
 • En Yüce ve En İyi Şekilde Yaratmak
 • Blokajlarınızı Kaldırmak için Alıştırmalar
 • Yedinci Seviyeden Yaratmak
 • Bereket Yüklemeleri Listesi
 • Kutsal Zaman
 • Geleceğinizi Hatırlamak
 • Geleceğinizi Görmek
 • ‘ Ben Sıkıştım ‘ Alıştırması
 • Yedinci Seviyeden Geleceğinizi Nasıl Yaratabilirsiniz
 • Paranızı Kutsayın

 

ThetaHealing® Manifesting and Abundance
(Bolluk Bereket ve Yaratım Eğitimi)

Tarih
27 – 28 TEMMUZ
SAAT 10.00 – 17.00

YER. BAYRAKLI

Katılım Koşulları : Basic DNA ve Advanced DNA ve Derin Kazma Mezunu olmak
Eğitim Programına Dahil: Vianna’nın Manifesting ve Abundance – Bereket ders kitabı

Detaylar

Başlangıç:
Temmuz 27
Bitiş:
Temmuz 28
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, ,

Organizatör

Reyhan İldaş
Telefon:
0535 818 77 00
E-posta:
info@reyhanildas.com
Website:
www.reyhanildas.com