Bu dünyaya geldiğimizde bizim yaşam amacımız olan yola doğru ilerleriz. Bazen bunu kolaylıkla bazen de zorluklarla yaparız. Her verdiğimiz karar bizi kutsal zamana doğru bir adım daha götürmektedir. Kutsal zamana kader döngümüz de diyebiliriz. Benim doğmam ve ölmem bir kutsal zamandır.

Bu arada ölüm ve doğum arasında yapmış olduğum her seçim de benim yine kutsal zamanlarımdır. Üniversite başlangıcı ya da ayrılış, iş değişiklikleri, evlilik ve doğumlar.. Ayrıca ev ve şehir değişiklikleri için verilmiş olan kararlarım. Arada verdiğim her önemli zamanlar da aynı bu şekilde.

Ve en son amaca doğru giden varış noktaları hepsi birer birer sizi yaklaştırır. Kutsal zamanım benim şu an da hem hayvanlara yardım etmek onlara iyilik yapmak ve destek olmak hem de insanlığın bilincine katkıda bulunarak eğitim ve danışmanlık vermektir. Buraya kadar gelen yolda yapmış olduğum seçimlerim de beni kutsal zamanıma doğru getirmiştir. İster kolaylıkla gelirsiniz ister zorluklarla.

Sizler de yaradana sözler vererek bu dünyaya geldiniz. Bu sözleri gerçekleştirmek için ister keyifle ilerlersiniz ya da isterseniz de kaos ya da acı ile.  Tüm bu seçimleri değiştirmek için de kısıtlayıcı inanç programlarınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Sizler kutsal zamanınızla uyum içinde olduğunuzda bolluk ve bereket içerisinde olursunuz ve yaşamınızda her zaman desteklenirsiniz. Bazen bu dünyada sadece bir çocuğa yardım etmek bazen de hayvanlara yardım etmek sizin kutsal zamanınız olabilir. Kutsal zamanınızla uyum içinde yaşamaktan sadece sizi alıkoyan kısıtlayan inançlarınızdır.

ThetaHealing eğitimlerinde Bolluk ve Bereket yaratımından itibaren işlediğimiz en önemli konudur kutsal zaman. Şimdi sizlere kutsal zamanınıza kolaylıkla yol almanıza destek olacak hisler yüklemek istiyorum.

✔Kutsal zamanıma ulaşmaktan beni her ne alıkoyuyorsa kolaylıkla görmeyi ve bunu dönüştürmeyi seçiyorum

✔Kutsal zamanıma nasıl yol alacağımı biliyorum

✔Yaşam amacımı biliyorum ve buna izin veriyorum

✔Kutsal zamanıma ilerlerken fırsatları nasıl değerlendireceğimi biliyorum

EVET demeniz yeterlidir. His yüklemesi ile bu hisler sizlere evet dediğiniz andan itibaren tanıtılacaktır.

Seminerlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz

Sevgiyle Büyüyor ve Çoğalıyoruz

Bir Yorum Yaz

error: Korumalı İçerik