ThetaHealing Eğitimi

Thetahealing® tekniğinden gelen şifa insan varlıklarının zihninin, bedeninin ve ruhunun ötesinde çalışır.

Bunu hayvanlarda ve DNA ya sahip olan herhangi bir şeyde kullanabilirsiniz. Bazı özellikleri derin duygusal sorunları düzelten ve kusurlu genleri onaran DNA aktivasyonudur. Theta, ismini theta beyin dalgalarından alır. Genelde gece uyurken, derin hipnoz sırasında ve evrendeki birliğin deneyimlendiği durumlar theta dalga boyunda gerçekleşir. Bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçebiliriz ve böylece buradaki inançlarımızı, direkt olarak yaratıcı evrenden alınan yükleme ile değiştirebiliriz.

İnanılmaz derecede güçlü bir yöntem olan ThetaHealing®, aynı zamanda uygulanması çok kolay, çok yönlü bir çalışmadır. Benzer tüm tekniklerde olumlama tekniği vardır. Olumlama yaptığınızda gerek hipnoz gerek regresyon olsun, pozitif bir şeyi birkaç defa daha söylediğinizde etkisi oluyor. Bazen de bunun altında negatif bir kalıp varsa onun altından

tekrar kökler ortaya çıkıyor ve bunu bozuyorlar. Theta da yaptığımız şey ise kök inanca ulaşıp onu çıkartıp daha verimli bir zemine koymak oluyor. O yüzden olumlamalardan çok daha etkili ve hızlı çalışılmış oluyor. Eğer kendinizi değiştirmek istiyorsanız, bunda kararlıysanız ve “şimdi” diyorsanız basit ve bir o kadar da etkili ve güçlü bir teknik olan ThetaHealing® ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir…

Eğitim Konu Başlıklarımız:

ThetaHealing® şifası nasıl oluştu?

Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü.

Özgür İrade ve Birlikte Yaratım.

Sezgisel Yetenekler.

Bilinçaltı okuma.

Şifanın Kuralları.

Şifa Tekniği.

Kişisel şifa ve Grup şifaları.

Neden kişiler iyileşmezler?

İnanç Çalışması.

Anahtar inançlar ve onları nasıl değiştirebiliriz?

Hisler için programlar.

Ruh Arkadaşları.

Ruh Parçacıkları.

Kas testi: Kinesioloji.

5 Beyin Dalgaları : Beta, Alpha, Theta, Delta, Gama.

İnanç Sistemleri: Öz inanç, Ruhsal, Genetik ve Geçmiş Seviye.

Varoluşun 7 Seviyesi

Hayallerinizi gerçekleştirmek.

Tezahür ettirme.

Sezgilerinizin akitive edilmesi.

Kısıtlanmış inançların pozitif inançlarla yer değiştirilmesi.

Kısıtlanmış duyguların, pozitif duygularla yer değiştirilmesi.

Hastalıkların belirlenmesi için Beden Taraması.

Koruyucu Melekler (Angel Reading).

Psişik Saldırılar. Gen Yenileme.

Gençlik Çeşmesi.

DNA Aktivasyonu ve daha fazlası…

Eğitim sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası ve Eğitim kitabı ve Vianna stibal in kitabı verilecektir

İleri Eğitimi

ThetaHealing® Tekniği İleri Seviye Eğitimi öğrenciye birinci seviyede aldığı bilgileri genişleterek yedi varoluş seviyesini anlamasına olanak olanak verir. Öğrenciler onu tutan kızgınlıkları anlaşma ve yeminleri temizleyerek yaşamlarında ilerlemeyi öğrenirler. Öğretmen tarafından yüklenen 1000 çeşitten fazla his yüklemesi ile tanışarak belkide yaşamlar boyu edinemeyeceği hisleri öğrenirler.

Bu eğitime (Başlangıç Seviye Mezunlari katılabilir)
Bu eğitimle tüm öğrencilere Vianna Stibal’ın eğitim kitapçığı ve Turkce kitabi verilmektedir.

İLERİ SEVİYE KONULARI

Uyanmış Üstadlar
Yemin ve Sözlerin bırakılması
Yedi Varoluş Seviyesinin derin anlamı
Temizlenecek yeminler
İnisiasyonların anlamı
Geliştirilmiş Şifa
İleri düzey Programlar
Anhatar İnançlar-kazma
inanç çalışmalarının derin incelenmesi
Alt inancın bulunması
Korku Çalışması
His Çalışmasının derin incelenmesi
Yüklemeler-hislerin oluşturulması
Üç R’lerin bırakılması:resentments-Kızgınlık, rejections-reddedilme ve regrets-pişmanlık
Alıştırma- Boş Gezen Hafızalar
Alıştırma- Rahimdeki Bebek
Alıştırma- Kırılmış olan Ruh
Alıştırma- İkinci seviye Yedinci Seviyeyle tanışıyor
Alıştırma- Dördüncü Seviye Yedinci Seviyeyle tanışıyor
Alıştırma- Organilk olmayan maddelerin temizlenmesi
Alıştırma- Üstben ile konuşmak

Bu Eğitimle birlikte işlenen konulardan bazıları :

Rahimdeki Bebeğe Sevgi Gönderme (Advanced DNA) : Çoğu insan yaşamı boyunca yeterli sevgi ve ilgi göremez. Bu daha ilk başta cenin halindeyken başlar. Bebek cenin halindeyken istendiğini, ilgi gördüğünü veya sevildiğini anlar ve annesinin kendine bakım şeklinden etkilenir. Bu yapılacak olan işlem; alkol sorunu yaşayanlar, manik depresifler, dikkat sorunu olanlar vs. yanında ilgisizlik sorunu yaşayan kişilere de yardımcı olacaktır. Bu inanılmaz işlem size ve çevrenizdekilere yardımcı olacaktır.

Kırık Ruh ve Kırık Kalp Tedavisi (Advanced DNA) : İnsan vücudu dirençlidir, fakat bazen acı öylesine büyük olur ki ruhu kırabilir. Bazı insanlar zor yaşantılarına bağlı olarak kırık ruhlara sahiptirler. Bu alıştırma onların iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Atalarımızla Bağlantıya Geçme (Advanced DNA) : Vefat eden atalarınız ile irtibata geçerek onların ne durumda olduklarını, nasıl bir yaşam sürdüklerini, aynı fiziksel hayatta yaptıkları gibi sevgi ve desteklerini hissetmek isteyebilirsiniz. Bu çalışma ile vefat eden sevdikleriniz ile yeniden bağlantıya geçmek, iyi olduklarını kendilerinden de duymanın ötesinde kendini iyi hissetme ve yaşarken dile getirilmeye fırsat olmamış duygu ve olayları duyabilme fırsatı sağlar.

Mekan ve Nesne Temizliği ( Advanced DNA ) : Sizden önce o mekanda oturan yaşayanların ve hatta evinizdeki antika eşyaların kullanıcılarından kalan ve size ait olmadığı halde enerjisel olarak mekanınızı, sizi, ilişkileriniz etkileyen enerjilerden veya o mekanda hala yaşamaya devam eden varlıklardan arındırabilir ve arzuladığınız enerjiyi ( sevgi,neşe, çoşku, huzur vb. Gibi) yükleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz